OKNA Elbląg

Posiadamy w ofercie produkty producentów:

Ferrum, Maszrol, Aluplast , Rehau, Brugman , Salamader , Schuco

logo-ferrum logo-maszrol1 aluplast-300x168 rehau_logo schuco

Jak wybrać odpowiednie okna? Często zadajemy to pytanie, ale czy wiemy na co zwracać uwagę przy wyborze okna? Jakie parametry są ważne i warto je analizować. Dziś odpowiadamy jak wybrać okna Elbląg.
U nas wybierzesz różne rodzaje okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, rolety, moskitiery, plisy. Zakupisz także bramy garażowe, parapety, nawiewniki i inne potrzebne akcesoria. Świadczymy także usługi regulacji, wymiany uszczelek i pakietów szybowych.
Zanim zdecydujesz się na wybór okien musisz pamiętać o wyborze standardu cieplnego. Okna Elbląg są produkowane z odpowiednim współczynnikiem przenikania ciepła oznaczonym literami Uw. Obowiązujące normy dopuszczają do sprzedaży okna o Uw =1,1W/m2. Im mniejszy współczynnik tym bardziej szczelne i „cieplejsze” okna. Takie wartości uzyskują już okna dwukomorowe. Kupując nasze okna Elbląg masz gwarancję odpowiednich wartości współczynnika cieplnego: okna dwu czy trójszybowe.
Od ilości szyb zależy oszczędność energii. Im więcej komór tym okno bardziej szczelne i mniej narażone na utratę ciepła. Ważną kwestią na którą warto zwrócić uwagę jest montaż. Stosując montaż warstwowy zapewniamy ochronę przed utratą ciepła przez ościeżnicę oraz występowaniem pleśni.
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich okien zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: okna Elbląg, gdzie nie tylko pomożemy w doborze okien, montażu ale także świadczymy usługi regulacji okuć, wymiany uszczelek i pakietów szybowych już zamontowanych okien.