BRAMY

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku.Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.

Segmentowa brama garażowa z dopasowaną automatyką to obowiązkowy zakup dla osób, które nie lubią marznąć, moknąć, chodzić po kałużach lub po prostu cenią sobie wygodę. Zdalnie sterowana brama garażowa to marzenie każdego kierowcy! Wyobraź sobie, że drogę do domu pokonujesz tzw. suchą stopą. Przy naszym kapryśnym klimacie, to duże udogodnienie.

Brama garażowa z zamontowaną automatyką zapewni komfortową obsługę bez wychodzenia z auta. Nowoczesne napędy do bram są niedrogie, a przy tym wytrzymałe i estetyczne. Posiadają takie funkcje jak: podświetlenie LED, funkcja automatycznego zamknięcia, możliwość podłączenia fotokomórek, blokada przypadkowego zamknięcia bramy, czy płynną regulację siły nacisku.Bramy garażowe segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne.Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych, oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami oraz elewacją budynku.
Rolety zewnętrzne to wysokiej jakości zabezpieczenia przed światłem słonecznym. Rolety zmniejszają hałas, a zwiększają ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi.
Dbają o domowy budżet. Zimą rolety stanowią dodatkową warstwę izolującą mieszkanie od zimna. Dzięki nim możesz efektywniej ogrzewać swój dom, co znacząco wpłynie na rachunki, jakie w sezonie grzewczym płacisz za prąd lub gaz. Z kolei latem ograniczają dopływ promieni słonecznych, dzięki czemu łatwiej będzie utrzymać komfortową temperaturę w kuchni czy salonie – nawet w samo południe, i to przy największych upałach.

Kolejną zaletą rolet jest to, że chronią okna przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Nie każdy wie, że duży mróz, kwaśny deszcz czy promienie słoneczne negatywnie wpływają na stolarkę okienną, skrzydła okienne czy ramy PCV. Dzięki roletom przedłużamy ich żywotność, co przyczyni się do większych oszczędności.
Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą wygodnego, małego pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzysz inteligentny dom, który wykorzystując nowe technologie, sprawia, że będzie Ci się mieszkało jeszcze wygodniej.

wisniowski-logo-claim
bigtor
117077656