Drzwi wewnętrzne

pokojowe, przesuwne, szklane, dwuskrzydłowe

Drzwi to jeden z ważniejszych elementów każdego mieszkania i domu. Wybierając je, warto zwrócić uwagę nie tylko na wymiary i to czy otwierają się one w prawą czy lewą stronę.

Oferowane przez nasz sklep drzwi wewnętrzne odznaczają się wysoką jakością wykonania, interesującym designem oraz atrakcyjnymi cenami. W naszym asortymencie klienci odnajdą wiele wzorów i modeli pasujących do każdego rodzaju wnętrz.

Drzwi nie tylko wydzielają dane pomieszczenie, ale także pełnią funkcję dekoracyjną. Ponadto, zapewniają prywatność oraz wygłuszają dochodzące z zewnątrz hałasy.

Odpowiednio dobrane potrafią także nadać pomieszczeniu indywidualny charakter i niepowtarzalny styl . Występują one w wielu wzorach, wariantach i rozmiarach co pozwala na wybór egzemplarza odpowiedniego do realizowanego projektu.

Oferujemy zarówno podstawowe drzwi do pomieszczeń biurowych, jak i ekskluzywne skrzydła do salonu. Drzwi wewnętrzne wraz z dodatkami takimi jak klamki, czy ościeżnice w znaczący sposób wpływają na wygląd oraz odbiór danego pomieszczenia.

Zainstalowane masywne i duże drzwi w małym wnętrzu mogą wydawać się przytłaczające, dlatego ważne jest dobranie elementów odpowiednich do charakteru, rozmiaru i wystroju danego pokoju. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne powinny mieć tak dopasowane elementy dodatkowe, by współgrały one ze sobą i utrzymane były w takim samym lub bardzo podobnym stylu.

Dostępny w naszym sklepie duży wybór dodatków oraz ich przystępne ceny sprawiają, że możliwe jest stworzenie kompletnych aranżacji. Nowoczesne projekty wnętrz uwydatniają elementy, które wcześniej były traktowane czysto użytkowo.

Obecnie oferowane drzwi wewnętrzne tworzone są z myślą o ich eksponowaniu, dlatego charakteryzuje je nowoczesny design, a do ich produkcji stosowane są estetyczne komponenty w wielu kolorach i wzorach. Zasada ta dotyczy także dodatków, które wykonywane są z dużą dbałością o detale.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanym przez naszą firmę asortymentem oraz do kontaktu w razie pytań odnośnie konkretnych produktów.

Poza samą sprzedażą oferujemy Państwu również profesjonalny montaż drzwi, w skład którego wchodzą także pomiary oraz transport.

artus-logo
porta
logo-dre-600px-300x142
logo
erkado-300x85
logo
invado
logo_big2-scaled
logo_centurion2