Posiadamy w ofercie produkty producentów: 

Forest, Maszrol, na profilach- Aluplast , Salamader (Brugman), Schuco
Jak wybrać odpowiednie okna? Często zadajemy to pytanie, ale czy wiemy na co zwracać uwagę przy wyborze okna? Jakie parametry są ważne i warto je analizować.Zanim zdecydujesz się na wybór okien musisz pamiętać o wyborze standardu cieplnego.

Okna są produkowane z odpowiednim współczynnikiem przenikania ciepła oznaczonym literami Uw. Obowiązujące normy dopuszczają do sprzedaży okna o Uw =1,1W/m2. Im mniejszy współczynnik tym bardziej szczelne i „cieplejsze” okna. Takie wartości uzyskują już okna dwuszybowe. Kupując nasze okna  masz gwarancję odpowiednich wartości współczynnika cieplnego.
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich okien zapraszamy do skorzystania z naszej oferty , gdzie nie tylko pomożemy w doborze okien, montażu ale także świadczymy usługi regulacji okuć,wymiany  pakietów szybowych w  zamontowanych przez nas oknach.
OKNA 3 SZYBOWE
To gratka zwłaszcza dla klientów planujących domy energooszczędne, gdyż okna z 3-szybami osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Charakteryzują się też one wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne.Wszystkie modele okien łączą w sobie nowoczesne i bezpieczne rozwiązania oraz bezkompromisową estetykę. Eleganckie i trwałe, posiadają bardzo korzystne współczynniki izolacyji termicznej i akustycznej.

Dzięki funkcjonalnym dodatkom, bez trudu dopasujesz okna i drzwi tarasowe do własnych wymagań.Pamiętaj o możliwości wykonania okien w jednolitej kolorystyce oraz możliwości okleinowania jednostronnego lub dwustronnego
Zakupując okna spotykamy się z szeregiem różnych nazw i symboli. Wiele z nich jest dla nas niezrozumiała np.: ” ciepła ramka”- co to?
Ciepła ramka przynosi szereg zalet do naszego domu. Zwiększa termoizolację, a tym samym energia nie „ucieka” i nie naraża nas na wyższe koszty związane z ogrzewaniem. Szczególnie ważnym jest ten element w sezonie grzewczym..Ciepła ramka to element, będący spoiną łączącą na brzegach okna.

W przypadku standardowych okien najczęściej mamy do czynienia z ramką wykonaną z aluminium. Niestety, przewodząc ciepło doprowadza ona do tworzenia się tzw. mostu termicznego.

Na czym to polega? Otóż szyba zewnętrzna, jest narażona na niskie temperatury, warstwa argonu(gaz wypełniający przestrzeń) między szybami stanowi bufor zatrzymujący ciepło, a druga szyba ostatecznie zatrzymuje ciepło wewnątrz Twojego domu.

Jedynym więc punktem stycznym, przewodzącym ciepło między oboma szybami może być zwykła ramka…W przypadku ramki ciepłej – zamiast metalu używane jest tworzywo sztuczne, lub inny materiał będący dobrym izolatorem, nieprzewodzący ciepła.

Stąd w pakiecie szybowym nie występują żadne słabe punkty (tzw. mosty cieplne), które obniżają parametry termiczne okna. Zawsze przed zakupem okien warto zapytać sprzedawcę o możliwość zastosowania tego rozwiązania.

Nie kosztuje ono wiele, a przynosi wymierne korzyści estetyczne (brak skroplonej pary wodnej na szybie) oraz oszczędności ciepła.

Unknown
aluplast-300x168-196x111
logo-maszrol1
salamalnder-new
schuco