Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Prezentujemy parapety z rozmaitych surowców, o różnych właściwościach – dla zaspokojenia różnych potrzeb i w zróżnicowanym stylu – aby zapewnić możliwość bogatego wyboru dla każdego typu wnętrza.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najlepsze produkty, wykonane z doskonałych, wyselekcjonowanych surowców, cechujących się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.

Parapety zewnętrzne prawidłowo zamontowane pod niewielkim skosem chronią elewację przed przemakaniem odprowadzając wodę.

Parapety wewnętrzne pełnią kilka ważnych funkcji w Twoim domu. Po pierwsze, są istotnym składnikiem wnęki okiennej, a ich zadaniem jest podtrzymywanie okna.

Po drugie, ukierunkowują ogrzane przez kaloryfer powietrze w stronę mieszkania. Po trzecie, są pierwszą przeszkodą, którą napotka deszcz, gdy zapomnisz zamknąć okno.

Duża różnorodność parapetów sprawia, że z łatwością wybierzesz idealny model, który będzie pasował do wybranego stylu urządzania wnętrz.