Rolety

Roleta w kasecie z prowadnicami to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób. Kaseta i prowadnice skutecznie uniemożliwiają nadmierne przenikanie światła do wnętrza pomieszczenia. Kaseta, w której jest zamontowany materiał ułatwia utrzymanie czystości a prowadnice dodatkowo pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny, również przy oknie uchylnym.

Ze względu na uniwersalność rolet materiałowych nadają się one niemal do każdego pomieszczenia: biura, salonu, łazienki, sypialni oraz kuchni.

Plisy

Plisy to bardzo ciekawa i dająca wiele możliwości propozycja dekoracji. Jest to system wykonany z tkaniny o strukturze harmonijki, dzięki temu stanowi on bardzo oryginalną przesłonę okna. Za pomocą dwóch ruchomych belek możemy dowolnie przesuwać plisę w płaszczyźnie pionowej.

Żaluzja pionowa – wertikal

Dlaczego warto wybrać ten produkt?

Eleganckie osłony do Twojego biura i domu

Wysoka jakość wykonania produktu

Idealna do dużych okien.

To optymalne rozwiązanie do przesłonięcia dużych powierzchni, szczególnie w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, aulach itp. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Moskitiery

Moskitiery okienne dostępne w różnych kolorach i rozmiarach to sposób na walkę z insektami. Różne sposoby otwierania pozwolą Ci wybrać najwygodniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich produkt. Skuteczna ochrona oraz elegancki wygląd to połączenie, dzięki któremu Twoje wieczory przy otwartym oknie będą wolne od komarów i ukąszeń.

Moskitiery drzwiowe

Wygodna i nienarzucająca się forma ochrony przed owadami. Moskitiery drzwiowe umożliwią Ci spokojny sen, przy otwartych drzwiach balkonowych podczas letnich gorących nocy. Dostępne modele i wymiary pozwolą Ci dopasować ochronę przed insektami do Twoich drzwi. Gęste oczka siatki, skutecznie bronią dostępu do sypialni czy salonu. Przed Tobą wiele przespanych nocy bez obaw o ukąszenia komarów czy pająki straszące dzieci.

117077656
head_logo